Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas uax
Soutěže uax

Soutěže UAX!

Hraj a vyhrávej s UAX! Bav se s námi. Zabere ti to jen pár minut a můžeš vyhrát skvělé ceny!

Poskládej a vyhraj 500Kč !!!

Jednoduchá hra UAX! pexeso s možností výhry pro nejlepšího hráče.

Sestav UAX! pexeso v co nejkratší době a získej 500Kč.

Cenu získá hráč, který poskládá pexeso v nejkratším čase!

Bude kontaktován nejpozději do 2 následujících pracovních dnů po konci kola.

Aktuální kolo: 17.03.2017 - 23.03.2017 12:00


Navíc vybereme z proherců jednoho hráče, který získá stejnou cenu jako vítěz!
Tak se zapiš i když to zrovna nevyšlo na první místo!!!

A ještě jedna cena! Připoj se k UAX fansite na facebooku a najdi si článek o aktuálním kole soutěže. Stačí pak veřejně nasdílet soutěž na svou zeď. Ze všech sdílečů pak vyberem šťastlivce, kterému zašleme stejnou cenu!


Výherci minulého kola UAX! Pexeso 8.11.2016 - 15.11.2016Nyní můžete hrát jen tak pro zábavu než spustíme další kolo soutěže!

Aktuální etapu již hrálo 0 hráčů!!!

Aktuální pořadí:


Příjemnou zábavu s UAX pexeso!

Podmínky soutěže "Poskládej a vyhraj 500Kč !!!"

Připravili jsme pro 1 výherce dárkovou kartu 500Kč na nákup produktů značky UAX! Zúčastni se soutěže a buď to právě ty kdo vyhraje tuto cenu!

Pravidla soutěže

Tento text obsahuje závazná pravidla soutěže "Poskládej a vyhraj 500Kč !!!" (dále jen „soutěž“). Pravidla soutěže jsou v tomto plném znění zveřejněna na oficiální webové stránce společnosti UAX s.r.o. (www.uax.cz) a v kanceláři organizátora soutěže na adrese UAX s.r.o., Bernartice nad Odrou 131, 742 41, Bernartice nad Odrou, kde jsou zpřístupněna k nahlédnutí všem osobám bez omezení.

Zadání

Poskládej UAX! pexeso v co nejkratším čase.

Cíl soutěže

Cílem soutěže je získat 1 výherce, který poskládá UAX! pexeso v co nejkratším čase a na co nejméně tahů, získá dárkovou kartu UAX! v hodnotě 500Kč.

Pořadatel a organizátor soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost UAX s.r.o., dále jen „organizátor soutěže“

Tato aplikace ani soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se společností Facebook a Facebook za ni nijak neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete organizátorovi soutěže a nikoli společnosti Facebook. Poskytnuté informace budou použity pouze pro soutěžní a marketingové účely.

Termín konání soutěže

Soutěž bude probíhá mezi daty 17.03.2017 - 23.03.2017 12:00 a probíhá na území České republiky.

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba s bydlištěm na území České republiky, mimo zaměstnanců společnosti pořádající tuto soutěž a jejich příbuzných, která splní tato pravidla soutěže (dále také „účastník“ nebo „soutěžící“). V případě, že je účastník mladší 18 let, může případnou výhru převzít prostřednictvím svého zákonného zástupce. O předání cen budou účastníci informováni prostřednictvím e-mailu.

Podmínkou účasti v soutěži není zakoupení zboží nebo služeb či zaplacení jakéhokoli jiného vkladu.

Podmínky zapojení do soutěže

Účastníkem se může stát kdokoli, kdo navštíví soutěžní záložku na stránce UAX!. Tím, že účastník vstoupí do soutěže, potvrzuje porozumění a souhlas s pravidly soutěže.

Výhra

Dárková karta v hodnotě 500Kč

Získání výhry

Výhercem ceny se stane ten účastník, který poskládá UAX! pexeso v co nejkratším čase a na co nejméně tahů. V případě shodného času, zvítězí ten účastník, který měl méně tahů. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailu a jeho jméno bude zveřejněno v soutěžní záložce na sociální sítích UAX!.

Výhra bude předána osobně (po dohodě) nebo prostřednictvím e-mailu či pošty.

Výherce převzetím výhry souhlasí s tím, aby provozovatel případně pořídil audiovizuální záznam ze dne, kdy si účastník danou výhru převezme. Tento záznam pak může být použit k propagaci provozovatele na jeho stránkách, na Facebooku, dalších fansite spolešnosti UAX s.r.o. a v dalších marketingových aktivitách.

V případě, že se nepodaří výherce kontaktovat ani po opakovaném pokusu do 5 pracovních dnů, zaniká nárok tohoto výherce na výhru v soutěži a provozovatel ani organizátor nejsou povinni takovému výherci výhru poskytnout.

Další práva a povinnosti

Pořadatel soutěže si vyhrazuje bez nároku na jakoukoli kompenzaci účastníka soutěže právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, pozastavení, předčasného ukončení nebo vyloučení konkrétního účastníka ze soutěže zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže ze strany účastníka, z důvodu podezření z nekalé manipulace při účasti v soutěžním kvízu nebo při podezření z jiného závadného chování ze strany účastníka.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel kdykoliv v průběhu trvání soutěže a to i opakovaně. Nárok na získání výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyloučit konkrétního účastníka v případě podezření z porušení pravidel.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastí v soutěži účastník uděluje svůj souhlas k použití osobních údajů v tomto rozsahu. Souhlas s použitím osobních údajů je podmínkou účasti v soutěži.

V Bernartice nad Odrou, 17.03.2016

Zákaznická podpora

E-mail: fish@uax.cz

tel: +420 731 574 676

Po-Pá: 7:00 - 18:00

Kontakt

UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131

742 41 Czech republic

IČ: 25874977

DIČ: CZ25874977

Skoč na vrch stránky
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
© 2017 UAX! All rights reserved.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím