Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas uax
Děti uax
Všechny produkty
Lyže
LYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ
INDIAN LILA

Lyžařská kombinéza dětská v originálním designu pro děti v barvě INDIAN LILA

LYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ

Email musíš zadat a musí být platný nesmí obsahovat diakritiku(háčky a čárky nad písmeny)

Musíš zadat vzkaz!

Velikost
Počet
Cena s DPH: 6 849,00 Kč
LYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignLYŽAŘSKÁ KOMBINÉZA DĚTSKÁ - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesign
Posuň doleva
Posuň doprava

Materiál: Vision Heavy Airtek 83

Lyžařská kombinéza dětská v originálním designu UAX! Několika barevných provedeních levé nohavice. Materiál lyžařské kombinézy je dostatečně elastický, vysoce kvalitní větruvzdorný, prodyšný a voděodolný.

Lyžařská kombinéza v originálním designu UAX! Několika barevných provedeních levé nohavice. Materiál lyžařské kombinézy je dostatečně elastický, vysoce kvalitní větruvzdorný, prodyšný a voděodolný.

Vlastnosti závodních lyžařských kombinéz:

- vysoce kvalitní větruvzdorný materiál speciálně určený pro výrobu lyžařských kombinéz
- vynikající elasticita, prodyšnost, voděodolnost
- vnitřní kapsa na permanentku
- výstuha proti protržení na vnitřní straně nohavic
- krytka zipu pod krkem
- protiskluzová siliokonová guma na nohavicích
- sublimační potisk
- vyrobeno v ČR
BLACK

Zákaznická podpora

E-mail: fish@uax.cz

tel: +420 731 574 676

Po-Pá: 7:00 - 15:00

Kontakt

UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131

742 41 Czech republic

IČ: 25874977

DIČ: CZ25874977

Potvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex:

Skoč na vrch stránky
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
© 2020 UAX! All rights reserved.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím