Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 599 - FLYING TENNIS RAKET

Potisk 599 - FLYING TENNIS RAKET

Velikost potisku 210x290mm , tiskneme pouze tuto velikost potisku například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 599 - FLYING TENNIS RAKET

„Berdych na tenisové raketě lítá a vyhrává po světě!“

TenisRaketaBerdychGangMíčkyTenisák

Vybral jsi obrázek FLYING TENNIS RAKET a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, FLYING TENNIS RAKET umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek FLYING TENNIS RAKET pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek FLYING TENNIS RAKET připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem FLYING TENNIS RAKET zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem FLYING TENNIS RAKET

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 599 - FLYING TENNIS RAKET je cool!

Potisk 599 - FLYING TENNIS RAKETPotvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex: Poslední zaslaný UAX! Newsletter
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2023 UAX! All rights reserved.