Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas uax
Ženy uax
Všechny produkty
Lyže
DÁMSKÉ LYŽE UAX!

DÁMSKÉ LYŽE UAX! LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 pro ženy v barvě WHITE

DÁMSKÉ LYŽE UAX!

Email musíš zadat a musí být platný nesmí obsahovat diakritiku(háčky a čárky nad písmeny)

Musíš zadat vzkaz!

Barva: WHITE

bil
WHITE

Velikost: vyber velikost

Počet:

Cena s DPH:
13 099,00 Kč
(10 826,00 Kč bez DPH)

DÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesignDÁMSKÉ LYŽE UAX! - Ahoj! Teď jsme jeden team UAX! a ty v tom jedeš s náma!<br>Sdílej a užívej hashtag #uaxdesign
Posuň doleva
Posuň doprava

Materiál: jádro dřevo

Parametry: 141-162cm

DÁMSKÉ LYŽE UAX! LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 - dámské sjezdovkové lyže, na kterých díky šířce 76 mm pod botou projedete téměř všechny terény stabilně a bez zaváhání. Budete se radovat na ranní upravené tvrdé sjezdovce i na odpoledním měkčím a rozbitém terénu. Lyže jsou spíše pro kratší a střední oblouky a potěší široké spektrum lyžařek, i když cílí především na ty sportovněji zaměřené. UAX! Lyže jsou dodávány včetně vázání, pro bližší popis klikněte na více informací.

DÁMSKÉ LYŽE UAX! LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 - dámské sjezdovkové lyže, na kterých díky šířce 76 mm pod botou projedete téměř všechny terény stabilně a bez zaváhání. Budete se radovat na ranní upravené tvrdé sjezdovce i na odpoledním měkčím a rozbitém terénu. Lyže jsou spíše pro kratší a střední oblouky a potěší široké spektrum lyžařek, i když cílí především na ty sportovněji zaměřené.

V těchto lyžích je použita kvalitní sintrovaná závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT.

Vázání VIST VSP 310 + deska SPEEDSPACER

Vázání VIST VSP 412 + deska SPEEDCOM

DÁMSKÉ LYŽE UAX! LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 vyrábí www.lusti.cz

 • 141 cm -> 129 - 76 - 111 -> Radius 9 m
 • 148 cm -> 129 - 76 - 111 -> Radius 10,1 m
 • 155 cm -> 129 - 76 - 111 -> Radius 11,2 m
 • 162 cm -> 129 - 76 - 111 -> Radius 12,3 m


Broušení: 87° z boku a 0,5° od spodu

 • Vrchní folie -K výrobě těchto lyží používáme kvalitní strukturovanou polyamidovou vrchní fólii od největšího evropského dodavatele ISOSPORT.
 • Laminační vrstvy - V těchto lyží jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto eliminujeme chyby při sycení tkaniny.
 • Titanal - Titanal je nejkvalitnější nosná vrstva používaná při výrobě lyží, která výrazně zlepšuje podélnou i torzní tuhost. V těchto lyžích je použit jeden plát titanalu.
 • Jádro - Používáme celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku.
 • Bočnice- Na bočnice používáme materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení používáme antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm.
 • Hrany - Na tyto lyže používáme kvalitní ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC.
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní sintrovaná závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
BLACK

Zákaznická podpora

E-mail: fish@uax.cz

tel: +420 731 574 676

Po-Pá: 7:00 - 18:00

Kontakt

UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131

742 41 Czech republic

IČ: 25874977

DIČ: CZ25874977

Potvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex:

Skoč na vrch stránky
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
© 2019 UAX! All rights reserved.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím