Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas uaxDoplňky uaxVšechny produktySpolečenské hrySADA GOLF KROKET UAX TWO HAMMERS

Sada Golf kroket UAX se dvěma kladivy pro 2-4 hráče

SADA GOLF KROKET UAX TWO HAMMERS
Počet
Cena s DPH: 5 978,00 Kč

Materiál: Dřevo

Kvalitní sada Golf kroket UAX s jedním kladivem pro 2-4 hráče. Obsah sady je 6x branka, 1x kolík, 4x koule, 2x hůl s kladivem. Společenské hry, které s sebou nesou zodpovědnost? Přesně takový je GOLF Kroket UAX, díky nápadu designerky Kovocité Mga.Moniky Lackové, která stojí za zrodem DIDAWOOD.

Kvalitní sada Golf kroket UAX s jedním kladivem pro 2-4 hráče. Obsah sady je 6x branka, 1x kolík, 4x koule, 2x hůl s kladivem.

Návod jak se hraje Golf Kroket najdeš ke stažení zde

Společenské hry které s sebou nesou zodpovědnost? Přesně takový je GOLF Kroket UAX.

Je vyroben z dřevěného odpadního materiálu vznikajícím při výrobě městského mobiliáře české firmy Kovocité, jehož součástí je i dřevovýroba. právě tam vznikají zbytky z kvalitního dřeva Jatoby a Akátu. Ty díky nápadu designerky Kovocité Mga.Moniky Lackové, která stojí za zrodem DIDAWOOD dostaly v herní produkty a didaktické pomůcky.

Designové HRY z kvalitního dřeva pro děti i dospělé.

Také si zakládá na nadčasovém designu a grafice, proto nová kolekce GOLF kroket nese jedinečný rukopis značky UAX, za kterým stojí grafik a designér Radek Leskovjan.

Golf kroket hra pro 2 až 4 hráče s nenapodobitelným motivy UAX

Je jednodušeji variantou asociačního kroketu. Hra je se se stejným vybavením jako asociačních kroket. Hlavním principem hry je pouze projíždění branky. Pravidla jsou snazší a jednotlivé hry časově měně náročné. Díky tomu se stal golf kroket pro hráče i diváky velmi populární, a to nejenom v zahraničí, ale i v Česku!

Vybavení se skládá z 6 branek, 1 kolíku, 4 koulí a sady holí.
BLACK

Zákaznická podpora

Nápověda

E-mail: fish@uax.cz

tel: +420 731 574 676

Po-Pá: 7:00 - 15:00

Kontakt

UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131

742 41 Czech republic

IČ: 25874977

DIČ: CZ25874977

Potvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex: Poslední zaslaný UAX! Newsletter
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
© 2021 UAX! All rights reserved.