Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxNápověda uaxZpůsob platby

Způsob platby

Dobírka

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, na Vámi zadané dodací adrese.

Cena dobírky 40 Kč vč. DPH

Hotově na místě

Zboží zaplatíte hotově na zvoleném odběrním místě.

ZDARMA

Bankovním převodem

Po dokončení odjednávky Vám bude zaslán e-mail s detailem objednávky a bankovním účtem na který je potřeba celou částku uhradit.

Připsání hrazené částky na náš bankovní účet trvá 1-3 pracovní dny.

Banka: ČSOB, a.s.
Číslo účtu: 262939210/0300
IBAN: CZ8303000000000262939210
BIC(SWIFT): CEKOCZPP

Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky.

ZDARMA

Platební karta

Platební karta

Rychlá a bezpečná úhrada zboží, při níž jste ihned informování zda platba proběhla.

Přijímáme karty MasterCard a VISA (to znamená včetně Maestro a VISA Electron). Informujte se u své banky o možnosti používání Vaší platební karty k placení na internetu.

Jak to funguje?

Po dokončení odjednávky budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 (poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty). Pokud máte Vaši kartu zabezpečenou pro platby přes internet, budete ještě vyzváni k zadání Vašeho hesla.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty obchodníkem (tj. námi). Vaše data jsou při přenosu po internetu chráněna vysokým stupněm kryptování a nejsou volně přístupná.

O výsledku transakce jste informováni na stránce a e-mailem.

Platba neproběhla

Důvodem neprovedení platby mohou být tyto dvody:

ZDARMA

PayPal

PayPal

Platební systém PayPal je mezinárodně známý platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku – PayPal.

Na PayPalový účet lze přesunout peníze nejlépe platební kartou. Tím pádem PayPal může fungovat jako brána pro příjem platebních karet – částku, která se strhne zákazníkovi z účtu, obchodník okamžitě vidí na svém PayPal účtu. PayPal přijímá všechny hojně používané druhy platebních karet. Následně je možné si peníze nechat poslat na bankovní účet běžným bankovním převodem.

Pokud jste vlastníky PayPal účtu, tato komfortní platební metoda je určena právě Vám. O vaší platbě se dozvíme bezprostředně po jejím uskutečnění. Pro dokončení nákupu zvolíte příslušné tlačítko "dokončit objednávku" a budete přesměrováni na samostatnou zabezpečenou stránku kde fakticky zaplatíte.

Poté se Vám zobrazí stránka s rekapitulací celého nákupu, kde si můžete zobrazit a také vytisknout detail Vaší objednávky. Dokončení objednávky zároveň znamená, že Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji.

ZDARMAVyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.