Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxZážitkové tisknutí uax

KDYŽ TISKNOUT TAK ZÁŽITKOVĚ!

Tímto heslem jsme se obrnili u nás v UAX! Začali jsme všem zájemcům, hlavně pak seniorům a dětem, nabízet zážitkový kurz tisknutí. Kurz je určen především pro lidi, kteří jsou zvyklí investovat do vzdělání. V UAX! svým fungováním své zákazníky vychováváme a vedeme k tomu, aby byli ohleduplní vůči okolnímu světu a lidem v něm. Například dětem kurz ukáže, jak se jednotlivé produkty značky UAX! vyrábějí. Důraz přitom klademe na udržitelný rozvoj, na to, že na tisknutí používáme pouze barvy na vodní bázi s mezinárodním certifikátem GOTS. Sítotisk přitom vyžaduje zaměření na detail, na přesnost a preciznost práce, ale také na cit. Zážitkové tisknutí obohatí každou otevřenou komunitu – každého něco nového naučíme. Řídíme se přitom pravidlem: přijď nám ukázat, co umíš, nebo přijď se něco nového naučit. Kurz vnímáme také jako formu rozvoje pro všechny věkové kategorie. Dáváme svým zákazníkům možnost, aby nahlédli do zákulisí výroby, které si firmy většinou bedlivě stráží, snažíme se o to, aby js nás tím lépe poznali.

ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ
ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ
ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ

Lidé se na zážitkovém tištění naučí tisknout obrázky na oblečení. Získají i novou zručnost, a nakonec si mohou odnést i svůj vlastní výrobek, tedy vlastnoručně natištěné triko. Našim cílem je představit celou technologii výroby: od výroby trička, jeho ušití až po samotný tisk. Ne nadarmo naši UAX! tiskárnu nazývají lidé kouzelnou dílnou.

Účastníci zážitkového kurzu se obeznámí se základy tohoto řemesla. Jedná se o nejstarší metodu tisku, ručního sítotisku. Jde o techniku, která vznikla ve staré Číně v letech 500 až 1000 před naším letopočtem.
ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ
ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ
Mistr tiskař zájemcům předvede své dvacetileté zkušenosti. Vysvětlí jim, jak se naše barvy dávkují, míchají, či jakou správnou techniku je třeba při tisku použít.
Nejdůležitější část technologie je pak vlastní práce se síty, která nesou obrázky značky UAX!. Lidé se dozví, jak se tato síta vyrábějí, než se na tričku objeví konkrétní obrázek.
ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ

A CO SI S SEBOU POTŘEBUJEŠ PŘINÉST?

... jen dobrou náladu!

O nadšení a zkušenosti už se postaráme sami. Každou věc lze poškodit, nebo ztratit, ale tento zážitek Vám už nikdy nikdo nevezme. Kromě nových zkušeností a zručnosti, každý účastník získá certifikát o absolvovaní kurzu a odnese si s sebou vlastnoručně natisknuty pytlík nebo tričko.

ZÁŽITKOVÉ TISKNUTÍ

DARUJ ZÁŽITEK!

Pokud chceš někomu darovat nezapomenutelný dárek, zážitkové tisknutí bude tou nejlepší volbou.

ZÁŽITKY UŽ MAJÍ

Tito super lidi si už odnesli z UAX! skvělý zážitek.
Děkujeme za jejich návštěvu a těšíme se, že i ty se k nim brzy přidáš.

Jsme partnerem a součástí Technotrasy

Technotrasa Moravian-Silesian Tourism
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.