Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 1200 - UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ

Potisk 1200 - UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ

Velikost velkého potisku 170x85mm tiskneme například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 1200 - UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ

„UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ“

PostelÚnavaPocitSpánekRelaxPohodaZítraDenSpát

Vybral jsi obrázek UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 1200 - UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ je cool!

Potisk 1200 - UŽ TEĎ CÍTÍM JAK JSEM ZÍTRA UNAVENÝ
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.