Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 1211 - MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED

Potisk 1211 - MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED

Velikost velkého potisku 280x156mm tiskneme například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 1211 - MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED

„MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED“

JednoduchýŽivotPrácePivoPostelStereotypDen

Vybral jsi obrázek MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 1211 - MY SIMPLE LIFE WORK BEER BED je cool!

Potisk 1211 - MY SIMPLE LIFE WORK BEER BEDPotvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex: Poslední zaslaný UAX! Newsletter
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.