Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 1233 - HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT

Potisk 1233 - HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT

Velikost velkého potisku 204x210mm tiskneme například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 1233 - HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT

„HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT“

HoryVýletVolatChoditVýšlap

Vybral jsi obrázek HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 1233 - HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍT je cool!

Potisk 1233 - HORY VOLAJÍ MUSÍM JÍTPotvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex: Poslední zaslaný UAX! Newsletter
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.