Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 1296 - LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK

Potisk 1296 - LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK

Velikost velkého potisku 140x140mm tiskneme například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 1296 - LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK

„LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK“

Vybral jsi obrázek LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 1296 - LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK je cool!

Potisk 1296 - LEPŠÍ VINNÝ STŘIK JAK NEVINÝ VÝSTŘIK
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.