Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 1353 - JSEM KONZERVA WOMEN

Potisk 1353 - JSEM KONZERVA WOMEN

Velikost velkého potisku 96x140mm tiskneme například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 1353 - JSEM KONZERVA WOMEN

„JSEM KONZERVA WOMEN“

Vybral jsi obrázek JSEM KONZERVA WOMEN a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, JSEM KONZERVA WOMEN umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek JSEM KONZERVA WOMEN pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek JSEM KONZERVA WOMEN připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem JSEM KONZERVA WOMEN zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem JSEM KONZERVA WOMEN

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 1353 - JSEM KONZERVA WOMEN je cool!

Potisk 1353 - JSEM KONZERVA WOMENPotvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex: Poslední zaslaný UAX! Newsletter
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2023 UAX! All rights reserved.