Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 1355 - MILUJEME BESKYDY 1

Potisk 1355 - MILUJEME BESKYDY 1

Velikost potisku 210x62mm , tiskneme pouze tuto velikost potisku například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 1355 - MILUJEME BESKYDY 1

„Kvalitní české tričko pro milovníky Beskyd. Vyrobeno lokálně. Tričko , mikina , polštář, hrníček, multifunkční šátek či jiné doplňky s motivem MILUJEME Beskydy. 34 barev a velikosti S-4XL. Na obrázku najdeš Javorový vrch, Lysou horu, Radegast, Radhošť a Javorník. Motiv vznikl ve spolupráci s www.milujemebeskydy.cz. “

Vybral jsi obrázek MILUJEME BESKYDY 1 a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, MILUJEME BESKYDY 1 umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek MILUJEME BESKYDY 1 pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek MILUJEME BESKYDY 1 připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem MILUJEME BESKYDY 1 zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem MILUJEME BESKYDY 1

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 1355 - MILUJEME BESKYDY 1 je cool!

Potisk 1355 - MILUJEME BESKYDY 1
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.