Hledat
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku uaxPotisky uaxpotisk - 524 - OUTDOOR

Potisk 524 - OUTDOOR

Velikost velkého potisku 100x80mm tiskneme například na pánské, dámské a dětské trička

Níže vyber si vyber produkt, na který chceš natisknout tento potisk 524 - OUTDOOR

I šnek má občas tohoto svého domku plné zuby…
Proč se rádi vydáváme na cesty a opouštíme domov? Neradi žijeme v Ulitě a touha v každém z nás je poznávat a učit se novým věcem. Nesmíte ovšem zapomenout, kde jste si Ulitu nechali ,aby jste se mohli vrátit a schovat do tepla, třeba před deštěm. Obrázek jsem nakreslil tak, aby Šnek symbolizoval pohodu a pomalu ubíhající, dnes tak vzácný, volný čas a Ulita o kterou se opírá, symbolizuje domov, místo kam se rádi z výletů vracíme. Tento potisk Outdoor je pro vás, kteří se rádi vydáváte na cesty prostorem i časem a podnikáte výlety do neznáma.“

Vybral jsi obrázek OUTDOOR a teď už jen stačí kliknout na něco nápaditého z široké nabídky produktů UAX fish without meat ! Skroluj níže na této stránce a zobrazí se ti spousta výrobků, které ti s tímto potiskem, OUTDOOR umíme připravit.

Práce na výrobě tohoto jedinečném originálu bude trvat 10 pracovních dní.

V první fázi, tj 1-4 den švadleny ušijí dle vybrané barvy a velikosti polotovar a následuje první kontrola kvality před přijetím do tiskárny. 5-7 den team zkušených tiskařů tvůj obrázek OUTDOOR pomocí sítotisku natiskne tak, že ručně ho přes síťovinu vtlačí silně do tkaniny. Protože chceme, aby výrobky UAX snesly i hrubší zacházení, k přenosu obrázku na textil používáme tuto ruční metodu, pracný a dražší sítotisk. Takto ti v tiskárně vybraný obrázek OUTDOOR připravíme třeba na mikinu, tričko, trenky, polo s límečkem, kabelku, tašku na notebook a nebo třeba barevný květináč. V poslední fázi 8 den výrobek znovu prochází kontrolou kvality na expedici, a tady objednávku s potiskem OUTDOOR zabalíme do originální kartonové krabičky, UAX samolepku.

Níže klikni na český výrobek s potiskem OUTDOOR

Buď originální a nejdi s davem!

Tričko s potiskem 524 - OUTDOOR je cool!

Potisk 524 - OUTDOORPotvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex: Poslední zaslaný UAX! Newsletter
Vyrábíme udržitelné oblečení UAX! - ručně šité v Česku
© 2024 UAX! All rights reserved.