Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas uax
Spokojené děti uax

UAX! podporuje projekt Spokojené děti

UAX! podporuje projekt Spokojené děti

Máme rádi originální české projekty pro dobrou věc. Proto nás zaujal celonárodní projekt Spokojené děti, který pomáhá rodinám handicapovaných dětí. A to zejména konkrétními tipy, zkušenostmi a radami tvůrců projektu. Denně vám www.spokojenedeti.cz přináší články z oblastí dětské rehabilitace, psychologie, speciální pedagogiky a dalších. Přidanou hodnotou projektu je velká interaktivní mapa, která nabízí přehled zajímavých rehabilitačních, pedagogických nebo terapeutických zařízení. Nedílnou součástí jsou i vlastní životní příběhy rodin, které mají postižené dítě a rozsáhlé diskusní fórum. Projekt Spokojené děti se účastní i mnoha akcích v České republice, které jsou cílené na rodiny a postižené děti.

Přejdi na produkty z dětské kolekce UAX!

 

Podporujeme projekt Spokojené děti

Koupí výrobků označených logem projektu Spokojené děti zároveň přispíváte 10Kč na projekt Spokojené děti. Více info po kliknutí na logo projektu Spokojené děti.

 

Ilona Csáková, patronka projektu

Ve spolupráci se značkou UAX vám projekt Spokojené děti přináší i ojedinělý produkt na českém trhu – bodíčka pro handicapované děti, které šijeme ve standardních, ale i větších velikostech! Navíc, pokud máte dítě s atypickými velikostmi, ušijeme vám pro ně bodíčka a do budoucna i další produkty zcela na míru!

 

Ilona Csáková, patronka projektu

„Jako maminka dvou malých dětí si uvědomuji, jaké je to štěstí mít zdravé dítě. Rodiny, které to štěstí neměly a musejí se vyrovnávat s osudem, který je potkal, velmi obdivuji a přeji jim mnoho sil. S Anetou Stolzovou, zakladatelkou projektu Spokojené děti, se znám řadu let a od narození Natálky s ní prožívám vše dobré i zlé. Proto jsem ráda, že svým jménem mohu její projekt podpořit, protože má velký smysl!“Více na www.spokojenedeti.cz

UAX! podporuje projekt Spokojené děti

Zákaznická podpora

E-mail: fish@uax.cz

tel: +420 731 574 676

Po-Pá: 7:00 - 18:00

Kontakt

UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131

742 41 Czech republic

IČ: 25874977

DIČ: CZ25874977

Potvrď že nejsi robot! Napiš číslo šedesatčtyřivelkeqmalex:

Skoč na vrch stránky
Značkové oblečení UAX! - oblečení pro volný čas
© 2019 UAX! All rights reserved.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím